Поредното извращение в училище! ПРЕБИТАТА от ЦИГАНКА БЪЛГАРСКА УЧИТЕЛКА с КЪРВАВО ПИСМО в интернет! ВИЖТЕ ГО!
- Написана от Без Цензура
„Може да ослепея!
Предстои ми сериозна операция!
Полицията спи, държавата нехае, политиците не искат да вкарват циганите в затвора, защото ще загубят платения си електорат!
Нацията ни е обречена!”.
Емилия Калоянова, пребитата учителка от Севлиево, разпространи отворено писмо чрез медиите, обръщайки се към колегите и родителите.
Тя беше смазана от бой от една циганка пред очите на децата в училището в Малко Търново, след като ромката била повикана заради поведението на отрочето си, но не харесала защо учителката прави забележки на детето й.
Директорката и учителката от СОУ „Васил Левски“ се обадили на 29-годишната жена, за да й съобщят, че детето й се държи лошо в клас.
Крещяло и пречело за нормалното провеждане на часовете.
Ядосана, ромката отишла до училищната стая, където учило детето й и влетяла с шут в стаята. Започнала да крещи на учителката, а след това я пребила от бой пред очите на децата!
Учителите не успели да спрат разбеснялата се циганка, затова побоят продължил най-малко 10 минути, докато пристигнали полицаи и прекратили гнусното извращение!
Ето какво написа битата учителка…
" Уважаеми познати и непознати родители и колеги, Нямам личен профил в социалните мрежи, затова използвам публичното пространство на sevlievo-online.com, за да благодаря на всички, които ме подкрепят в този труден за мен момент.
Осмелих се да оповестя случая публично, защото това не е прецедент.
През последните месеци сме свидетели на подобни инциденти с колеги и в други градове.
Жалко, че колегите не са намерили духовни сили, за да ги направят обществено достояние.
Опасявам се, че нация, която посяга на учителите и лекарите от Спешна помощ по време на професионалните им дейности, е обречена.
Особено ако 8-годишното бъдеще на тази нация става свидетел на подобни потресаващи сцени.
Обръщам се специално към родителите на децата от 2 „а“ клас на СОУ "Васил Левски", защото като педагог аз загърбвам личните си болки и съм притеснена за преживения от децата шок.
Убедена съм, че психологът на училището си е свършила блестящо задълженията и е намерила най-точните думи, с които да успокои децата.
Но и вие, скъпи родители, потърсете най-адекватният начин да обясните на своите рожби, че онова което виждат в обкръжаващото ги общество невинаги е пример за поведение, защото те все по-често ще се срещат с подобна агресия и би трябвало да са подготвени за нея.
Благодаря за пожеланията за бързо оздравяване, макар че едва ли ще бъда скоро на професионалният си пост, защото по-сериозен от контузената ми и обездвижена ръка е проблемът с увредено зрение по време на инцидента.
Предстои ми сериозно лечение и вероятно операция на окото, поради което ви моля да не се впечатлявате, ако ме срещате по улиците, а аз не ви забележа.
Лекарите са категорични, че травмата на окото ми не позволява да се коригира зрението.
Поне към момента.
С уважение към всички Вас и Вашите - наши деца: Емилия Калоянова".
/Снимката е илюстративна/
- Публикувана в Ексклузивно

ИЗВЕРГ! ЦИГАНИН ИЗНАСИЛИ 20-годишна бълг…
31-08-2016 Ексклузивно Без Цензура
Кошмар край Петрич! Циганин изнасили брутално 20-годишно момиче! Гарата в село Митиново е под обсада! На място гъмжи от полиция, има и екип на Спешна помощ.Ето кой е извергът!
Прочети повечеГореща новина! ПОЛИЦАЙ ЗАСТРЕЛЯ ЦИГАНИН …
18-08-2016 Ексклузивно Без Цензура

Униформен уби на място циганин крадец, защото престъпникът извадил хладно оръжие и се опитал да окаже съпротива на органите на реда!
Прочети повечеТоку-що! ЦИГАНИН ЗАКЛА БЪЛГАРИН в София…
04-08-2016 Ексклузивно Без Цензура

Нечувана наглост!Циганин се опита да отреже главата на българин в София посред бял ден!
Прочети повечеСамо преди минути! Скандал в bTV! ЦИГАНИ…
07-04-2016 Ексклузивно Без Цензура

Циганин се закани с убийство в национален ефир, пред погледа на цяла България!Огромният скандал избухна в Би Ти Ви само преди броени минути!
Прочети повечеПреди броени минути! Извънредна новина! …
11-02-2016 Ексклузивно Без Цензура

Само преди броени минути линейка е откарала в болница изнасиленото 4-годишно момиченце с кървящи гениталии!
Прочети повечеБЕНОВСКА УНИЗИ до СМЪРТ ЛЮТВИ МЕСТАН! На…
08-01-2016 Ексклузивно Без Цензура

Беновска пита Лютви Местан – Местан мълчи като т*ътка, с извинение – отговаря й Хюсеин Хафъзов, за да замаже положението някак си. Това се случи на пресконференция на бившия лидер...
Прочети повечеСкандал в НС! БОЙКО БОРИСОВ РАЗМАЗА ЛЮТВ…
18-12-2015 Ексклузивно Без Цензура

Намеците на Лютви Местан за предсрочни избори вбесиха премиера Бойко Борисов!
Прочети повечеСамо преди броени минути! Брутален сканд…
12-11-2015 Ексклузивно Без Цензура

Най-българският министър Петър Москов отново разби Местан и компания!ДПС вдигнаха голям скандал в парламента, след като се наточиха да съдят министър Москов.
Прочети повечеЛЮТВИ МЕСТАН КРИЕ 50 МИЛИОНА ЛВ. В ТАЙНА…
06-07-2016 Ексклузивно Без Цензура

Местан има 3 електроцентрали, няколко хотела и други къщи, като имотите му в България и Турция били общо 10 – но до един баровски.Както казват хората, къщи-мечта – за милиони.
Прочети повечеСКАНДАЛ! ДПС ОБЯВИ ВОЙНА НА БЪЛГАРИЯ!
22-10-2014 Калейдоскоп Без Цензура

Днес наглостта на ДПС мина всякакви граници! Етническата партия обяви война на цяла България!
Прочети повечеШОК! ДЕЛЯН ПЕЕВСКИ СТАВА МИНИСТЪР!
14-12-2015 Ексклузивно Без Цензура

Не, не е абсурд, а възможност със съответни железни аргументи!Делян Пеевски ще е новият правосъден министър. На мястото на Христо Иванов!
Прочети повечеХЮСЕИН ХАФЪЗОВ: АЗ СЪМ ВЕЛИК ТУРЧИН! БЪЛ…
05-11-2014 Ексклузивно Без Цензура

Гордея се с агентурното минало както на Ахмед Доган, така и на Лютви Местан. Аз съм потомък на Баязид Светкавицата и Сюлейман Великолепни. Скандалният политик от ДПС Хюсеин Хафъзов даде откровено интервю...
Прочети повечеПОДСЛУШАН е ТАЕН РАЗГОВОР между Пеевски …
23-04-2016 Ексклузивно Без Цензура

Мръсните тайни на ДПС изскочиха наяве след подслушан таен разговор между Пеевски и Доган, след който Делян Пеевски изчезна без следа!
Прочети повечеЛЮТВИ МЕСТАН: ЩЕ СЕ БОРЯ ТУРСКИЯТ ЕЗИК д…
13-10-2016 Ексклузивно Без Цензура

Докато България ври и кипи в страсти около президентските избори, Лютви Местан пак си е наумил да прави турският език официален в България, предадоха наши изключително достоверни източници.
Прочети повечеМестан УНИЗЕН ДО СМЪРТ в Джебел! Лидерът…
20-05-2016 Ексклузивно Без Цензура

Лютви Местан беше принуден да преживее най-голямото унижение в своя живот, след като 10 000 човека го освиркаха на площада в Джебел, а след това крещяха в лицето му „Менте!”...
Прочети повече
Без Цензура
Автор: bez-cenzura.eu.Уеб сайт:bez-cenzura.eu/Последните от Без Цензура
- Статистики за Секса в България и в САЩ, българите са секс машини спрямо американците
- Защо да следим за нужда от ремонт на покриви в София?
- Когато мъжа иска секс, а жената казва не
- Прочетете как ви лъжат лотариите! Продавачка: Никога не съм чула някой да е спечелил над 100 лв!
- Разликата между Спорт Тото и Националната Лотария: Защо девиза е "Даваме повече"
Свързани статии (по етикет)
- ЦИГАНИ СВОДНИЦИ ПРЕБИХА БЪЛГАРИН ВЪВ ВАРНА тази нощ! СПОДЕЛЯЙТЕ, утре това ще се случи и с вас, призова битият във Фейсбук!
- Ние ги храним, те ни бият! БЕЖАНЦИ ПРЕБИХА БЪЛГАРИН в центъра на София! ВИЖТЕ всичко за кървавото престъпление!
- ЕТО Я! ВИЖТЕ 14-год. циганка, родила сиамски близнаци от братовчед си! Близките й кълнат докторите: Да умрат! Да пукнат като кучета!
- ЦИГАНКА РОДИ СИАМСКИ БЛИЗНАЦИ ОТ БРАТОВЧЕД СИ! Едната от главичките е без мозък!
- Нови сексуални гаври в БГ училище! 14-ГОДИШНИ УЧЕНИЧКИ СЪБЛИЧАТ съученичка гола, снимат я, изнудват я, че ще качат снимките и видеото в интернет!